اطلاعات ثبت شده در سامانه

محققان برای ارسال پیشنهاد طرح بصورت اینترنتی (online) و نیز برای مراجعات بعدی برای بررسی وضعیت طرح ارسالی نیاز دارند تا یکبار در سایت سامانه ثبت نام کنند. در هنگام ثبت نام اطلاعات شخصی محدودی مانند نام و آدرس پست الکترونیکی در بانک داده سامانه ذخیره میشود. در هنگام تکمیل فرم پیشنهاد طرح بصورت اینترنتی، اطلاعات جامعی در مورد محقق (پیشنهاد دهنده) و نیز خود طرح ثبت و نگهداری میشوند. این اطلاعات توسط کارشناسان داخلی سامانه و نیز داورانی که توسط سامانه از بین محققان برجسته داخل و خارج کشور انتخاب میشوند قابل مشاهده خواهند بود.

گزارش‌های حاصله از طرح‌های پژوهشی مصوب سامانه در کتابخانه دیجیتال سامانه ثبت می­شوند و مواردی مانند نام محقق اصلی، نام طرح و خلاصه آن از طریق وب­سایت در معرض دید پژوهشگران خواهد بود.

حذف اطلاعات از سایت

تا هنگامی که محقق فرم پیشنهاد طرح اینترنتی را "ارسال" نکرده است این توانایی را دارد تا کلیه اطلاعات وارد شده را بصورت اینترنتی پاک نموده و طرح را از بانک داده سایت سامانه حذف نماید. گزینه "ارسال طرح" در آخرین صفحه فرم پیشنهاد طرح اینترنتی قابل مشاهده است. پس از "ارسال طرح" پیشنهاد دهنده نخواهد توانست تا پیشنهاد طرح از طریق اینترنت حذف نماید. بدین منظور لازم است تا پژوهشگر به سامانه مراجعه کند و درخواست کتبی خود را در این زمینه تسلیم نماید.

امنیت

سایت سامانه مدیریت پژوهش صندوق (INSF) حداکثر تلاش خود را در مورد حفظ اطلاعات کاربران در محیط اینترنت با استفاده از فناوری‌های مربوطه انجام میدهد. اطلاعات حیاتی مانند کلمه عبور با الگوریتم‌های استاندارد رمز گذاری میشوند. کاربران میبایست در حفظ کلمه عبور خود کوشا باشند و در صورت افشا شدن آن هرچه سریعتر نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت خسارات مادی و یا معنوی در این مورد متوجه کاربر خواهد بود.

تغییر درخط مشی

سایت سامانه مدیریت پژوهش صندوق (INSF) ممکن است بند‌های ذکر شده در این سند را تغییر داده یا بهنگام کند. در این صورت موارد مربوطه در قسمت اخبار سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید.

© تمام حقوق برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (INSF) محفوظ است | صفحه اول | چاپ صفحه